• Fianał XXI Konkursu Plastycznego Wszyscy Święci Wawrzyńcoka

• Finał XXI Konkursu Plastycznego Wszyscy Święci Wawrzyńcoka już za nami. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom  odbyło się w zakopiańskim Muzeum Tatrzańskim Willa Koliba dnia 9 maja 2024 roku.
            W kategorii malarstwo na papierze i rysunek do Konkursu uczniów przygotowała pani Beata Mirek- Hornik,  a nagrody zdobyli :
            - w kategorii malarstwo na papierze -Nagroda Dyrektora GOK w Białym Dunajcu dla Sary Michniak (klasa IVB ),
            - w kategorii malarstwo na papierze -Nagroda Dyrektora GBP Biały Dunajec dla Alicji Stali (klasa IVA ),
            -Wyróżnienie w kategorii rysunek dla Kacpra Zycha ( klasa VIIB )
            -Wyróżnienie w kategorii linoryt dla Pauliny Rabiasz  (klasa IVA ).

W kategorii rzeźba do Konkursu uczniów przygotowała pani  Pani Regina Mrowca-Kenar, Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów przy Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym, a nagrody zdobyli nasi uczniowie : I miejsce dla Andrzeja Kułacha ( klasa IVB )
            III miejsce oraz nagroda dyrektora PLSP im. A. Kenara w Zakopanem dla Grzegorza Bużka (klasa IVB ).
            Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom. Wystawę pokonkursową można zobaczyć zakopiańskim Muzeum Tatrzańskim Willa Koliba.