• Akademia z okazji uczczenia 250 rocznicy KEN

• W dniu 13 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość - akademia z okazji uczczenia rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej. Wydarzenie to było nie tylko okazją do refleksji nad naszą historią, ale również doskonałą okazją do zaprezentowania talentów naszych uczniów.

W akademii wzięli udział uczniowie klas siódmych pod kierownictwem Pań Agnieszki Majerczyk i Beaty Polczak, którzy przygotowali humorystyczne przedstawienie.

Niezwykłym punktem programu akademii był występ naszego chóru szkolnego pod przewodnictwem pani Elżbiety Bachledy. Uczniowie zaprezentowali, kilka piosenek, które wzruszyły wszystkich zgromadzonych.

Akademia z okazji uczczenia rocznicy KEN była wyjątkowym wydarzeniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji i uczestnictwa.

• Teatrzyk Lalek z Ptaszkowej

• 11.10.2023r. do naszej szkoły przyjechał Teatrzyk Lalek z Ptaszkowej i przedstawił ekologiczną bajkę "O zielonym Kapturku", którą oglądały dzieci z kl. 0-3. Bajka przypomniała o odpowiednim zachowaniu w lesie, nie zostawianiu i segregowaniu śmieci oraz o dbaniu o środowisko leśne i cały otaczający nas świat. Uczniowie mieli też możliwość bliższego poznania rekwizytów lalkowych.Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim widzom.Opr. Agnieszka Róg