Pomoc dla Ukrainy

27.02.2022 16:32

We współpracy z Fundacją im. Adama Worwy w Nowym Targu organizujemy zbiórkę rzeczy potrzebnych ludziom z dotkniętej wojną Ukrainy.

Przyjmujemy:

- koce, śpiwory, karimaty

- środki higieniczne i pielęgnacyjne

- leki przeciwbólowe, grypowe

- pampersy i środki dla niemowląt

- środki antyseptyczne, maseczki

- żywność z dłuższą datą - konserwy, suszone owoce, batony energetyczne

- latarki, zapałki, świece, baterie

- apteczki

Wystawiony zostanie pojemnik przy wejściu do szkoły. Zbiórka trwa od poniedziałku (28.02) do środy (02.03) - następnie przewiezione zostanie wszystko do Krakowa, a stamtąd będzie transport na Ukrainę. Za wszystko z góry serdecznie dziękujemy.

Szkolny Klub Wolontariusza

"Skarpety i rękawiczki dla bezdomnych"

27.02.2022 16:31

Szanowni Państwo,

Po raz drugi chcemy wspomóc Siostry Albertynki w zbiórce na rzecz bezdomnych kobiet i mężczyzn - podobnie jak w zeszłym roku zbieramy nowe, ciepłe skarpety, rękawiczki, czapkii szaliki.

Dary zostaną przekazane w tradycyjnych paczkach bożonarodzeniowych.

Przy wejściu głównym do szkoły wystawione będzie pudło do którego można wrzucać dary, początkiem grudnia wszystko zostanie przekazane do organizatorów zbiórki.

Dzięki Waszej zeszłorocznej ofiarności wiele osób mogło cieszyć się z ciepłych dodatków, które pomogły przetrwać mrozy - obyśmy i w tym roku mogli kogoś uszczęśliwić.

Szkolny Klub Wolontariusza