• Regulamin

• Postanowienia ogólne

1. Wolontariat - jest to praca czysto altruistyczna, na rzecz innych. Poprzez wolontariat uczymy się pomagać bezinteresownie najbardziej potrzebującym ludziom.

1. Wolontariusz - osoba wrażliwa na potrzeby innych. Niesie pomoc każdemu, kto jej potrzebuje.

1. Szkolny Klub Wolontariusza - jest to inicjatywa młodzieży szkolnej skierowana do rówieśników, którzy są wrażliwi na cierpienie innych, którzy chcą coś zmienić w swoim środowisku nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Członkowie klubu chcą wspierać działania lokalne oraz różnego typu inicjatywy charytatywne oraz kulturalne.

1. Klub wolontariusza - jest to organizacja niezależna od nikogo politycznie. Jest to organizacja całkowicie nieodpłatna i otwarta

na każdego, kto chce pomagać innym.