Dzisiaj Dzień Dziecka!

31.05.2020 22:16

Z okazji Dnia Dziecka wychowawcy świetlicy szkolnej składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim milusińskim!

Pierwszy czerwca dzień radosny
      dla rodziców wręcz podniosły.
      W dniu tak pięknym i wspaniałym
      życzymy Wam sercem całym
      moc uśmiechu i radości
      szczęścia, zdrowia, pomyślności.
    • TAŃCE dla SMYKA

28.05.2020 09:52
    • Wirtualna wyprawa do muzeum

25.05.2020 10:28
      Propozycja na uatrakcyjnienie czasu dzieciom i młodzieży (ale także rodzicom!) to wirtualna wyprawa do muzeum. Szczególnie polecana, gdy za oknem pogoda nie zachęca do spaceru:)
      Wiele z muzeów udostępnia swoje zbiory, a nawet lekcje historii przez Internet. Na przykład Muzeum Powstania Warszawskiego będzie codziennie nadawać na żywo na swoim profilu Facebook. Wirtualnie zwiedzicie też między innymi Muzeum Narodowe w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, Muzeum Historii Polski, Zachęta czy Muzeum Archeologiczne w Biskupinie - tutaj także pojawią się transmisje na żywo i wykłady.
      Listę muzeów online pod kątem dzieci i młodzieży znajdziecie po tym linkiem:

Zwiedzaj muzea nie wychodząc z domu
    • Ozdoby na Dzień Mamy - zajęcia plastyczne

21.05.2020 13:35
      Ważna data to 26 maja w tym dniu obchodzimy Dzień Matki. Dlatego proponuję ćwiczenia plastyczne dla dzieci.  To różne ozdoby do wykonania , które będą wspaniałą dekoracją na ten dzień.
      Poniżej linki do filmików z instruktażem :

1. serca origami

2.serca girlandy

3. medal dla mamy
    • Zabawy z balonami

20.05.2020 12:32

Ćwiczenia z balonami dla najmłodszych

W-F w DomU - Zabawy ruchowe z BALONEM