• ІНФОРМАЦІЙНА КЛАУЗУЛА

Відповіднодост. 13 абз. 1 і 2 РегламентуЄвропейськогоПарламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 рокупрозахистфізичнихосіб у зв'язку з опрацюваннямперсональнихданих і провільнийрухтакихданих, а такожпроскасуванняДирективи 95/46/WE (Dz. Urz. UE L від 2016 р. № 119, стор. 1 зізмінами) - далі "RODO" повідомляю, що:

1. Адміністраторомвашихданих є
          Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu, ul. Jana Pawła II 184a, 34-425 Biały Dunajec

2. АдміністраторпризначивІнспектораіззахистуданих, з якимВиможетезв'язатися з усіхпитань, щостосуютьсяопрацюванняперсональнихданихзаадресоюелектронноїпошти: inspektor@cbi24.pl абописьмовозаадресоюадміністратора.

3. Вашіперсональніданібудутьопрацьовуватисядляпроведенняпроцедуризарахуваннявклас в державнупочатковушколудлякандидатів, якіпроживаютьвмежамитериторії, якастосуєтьсяцієїшколина основідодатків.

4. Підставоюдлядопустимостіопрацюванняперсональнихданих є ст. 6 абз.1 літ. ц) RODO. Особливіположеннябуливключені в законвід 14 грудня 2016 рокуПроосвітнєправо (Вісникзаконіввід 2021 року, позиція 1082).

5. Опрацюванняперсональнихданих є законодавчоювимогою. Особи, проякихйдемова, зобов'язанінадатиїх. Ненаданняданихпризведедонеможливостізарахуваннядитини, щопроживаєвмежамитериторії, якастосуєтьсяцієїшколи, в класдержавноїпочатковоїшколи.

6. Вашіданіможутьбутипереданітретімособамнапідставідоговорупродовіренняопрацюванняперсональнихданих, а такожюридичнимособамабоорганам, уповноваженимнапідставізаконодавства.Крімтого, спискикандидатів, прийнятих і неприйнятих, публікуютьсяшляхомрозміщеннянавидномумісцізамісцемзнаходження
          адміністратора.

7. Персональніданідітимежамитериторії, якастосуєтьсяцієїшколиобробляютьсядокінцяперіодув якомувідвідуєстудентдержавноїпочатковоїшколи.Адміністратороброблятимеданідляподальшихцілей, тобто у зв’язку з необхідністюархівуваннядокументації.

8. У зв'язку з опрацюваннямВашихперсональнихданих, Вимаєтенаступніправа:
          a) праводоступудоВашихперсональнихданихтаотриманняїхкопій;
          b) виправленняданих;
          c) обмеженняопрацюванняперсональнихданих;
          d) правовимагативидаленняданих, якщознаходитьзастосуванняодна з передумовзіст. 17 абз. 1 RODO.

9. ВимаєтеправоподатискаргунанезаконнеопрацюванняперсональнихданихголовіУправлінняіззахиступерсональнихданих (Управлінняіззахиступерсональнихданих, вул. Ставки 2, 00-193 Варшава).

10. Вашіперсональніданібудутьопрацьовуватисяавтоматизованимспособом, аленебудутьпіддаватисяавтоматизованомуприйняттюрішень, включаючипрофілювання.

11. ВашіперсональніданінебудутьпередаватисязамежіЄвропейськоїекономічноїзони (включаючиЄвропейськийСоюз, Норвегію, ЛіхтенштейнтаІсландію)