• MASKA 2015

• ŻYCIE TO TEATR , AKTORAMI – LUDZIE „

27 marca 2015 roku – podczas Międzynarodowego Dnia Teatru – nasz szkolny zespół teatralny „ Trele-Morele „ w składzie : Lidia Dzierzęga, Ewelina Cudzich, Marta Majerczyk , Natalia Kwak, Klaudia Sobańska, Zuzanna Sobańska, Mateusz Gandera oraz Dawid Bafia po raz kolejny stanął w szranki międzyszkolnych rozgrywek o Złotą Maskę.

W tym roku tematem przewodnim Międzyszkolnego Przeglądu Teatralnego „ MASKA 2015 „ była szkoła, więc przygotowaliśmy zabawną sztukę pt. „ Bolesława Konstantego Kapcia przypadki szkolne „.

Zabawa była przednia : mieliśmy niepowtarzalną okazję, by pożartować ze szkoły, którą na co dzień musimy traktować poważnie. Nad całością przygotowań czuwała nasza opiekunka p. Kinga Michalik. Tym razem lepsi od nas okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu, ale my też zostaliśmy docenieni – odebraliśmy dyplom z wyrazami uznania za „piękno słowa „. Każdy z nas otrzymał książkę z utworami patrona przeglądu, Bronisława Cudzicha oraz słodki upominek. Nie zamierzamy jednak osiąść na laurach i odpuszczać – za rok postaramy się być niepokonani !

To był dzień pełen wrażeń. Jeśli chcecie zobaczyć nas na scenie – zapraszamy do galerii !