• Klasa 1 b

• W środę 14 października w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie - ślubowanie klas pierwszych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. W tym roku do ślubowania przystąpiły dwie klasy: I "a" i I "b". Uczniowie mieli okazję zaprezentować przygotowany z pomocą wychowawczyń: P. Teresy Nikoniuk i P. Jadwigi Dzierzęgi, który zawierał informacje dotyczące zasad zachowania się w szkole oraz bezpiecznego poruszania się po jezdni. Pierwszoklasiści wykazali się również wiedzą o Polsce oraz znajomością zasad poprawnego zachowania się w czasie hymnu państwowego. Pani dyrektor Halina Michalska dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, życząc każdemu z Nich sukcesów w nauce.

Po uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy pierwszoklasisty oraz upominki. W przygotowaniu uroczystości wspierali nas rodzice i za tę niezastąpioną pomoc serdecznie dziękujemy!!!

opracowała

Jadwiga Dzierzęga