• 08.11.2022 22:52
        • 13 października 2022 roku odbyła się w naszej Szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela, przygotowana przez klasę VA i wychowawcę p. Kingę Michalik.

• XXIX Festiwal Papieski

• 08.11.2022 22:58
        • 6 października 2022 roku zespół „Nadzieja Serc” uczestniczył w przesłuchaniach konkursowych XXIX Festiwalu Papieskiego, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu.

• Narodowe Czytanie 2022

• 08.11.2022 15:11
        • 3 września 2022 roku Uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli online w Narodowym Czytaniu z widokiem na Tatry, zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Białym Dunajcu.
          Tematem tegorocznej XI edycji Narodowego Czytania były „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

• 08.11.2022 23:00
        • Drodzy Państwo,
          Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, pozyskała fundusze w kwocie 15.000 zł na zakup książek oraz nowości czytelniczych do biblioteki szkolnej.W związku z tym, nosimy się z zamiarem zakupu wartościowych pozycji książkowych, które spełniałyby oczekiwania i zainteresowania uczniów. W roku szkolnym 2022/2023, nasza Szkoła będzie realizowała różnego rodzaju działania promujące czytelnictwo: konkursy i akcje czytelnicze, imprezy, spektakle i wystawy propagujące czytelnictwo w szkole i środowisku.