• Kółko kulinarne

• 27.11.2022 23:59
        • W październiku rozpoczęliśmy zajęcia z kółka kulinarnego podczas którego będziemy używać sprzętu AGD oraz kamery, sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości
        • Film "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" klasa 4b

• 06.11.2022 21:03
        • W czerwcu 2022 roku klasa 4b nagrała film pt.:  "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".
          Do realizacji tego projektu został wykorzystany sprzęt, który otrzymaliśmy w ramach programu "Laboratoria Przyszłości":
          • Kamera cyfrowa
          • Statyw do aparatu i kamery
          • Zestaw oświetleniowy
          • Mikrofon kierunkowy

• DZIEŃ MATKI z Laboratorium Przyszłości

• 06.11.2022 20:19
        • 26 maja to data, którą zna każde dziecko. To dzień w którym mamy okazję podziękować
          naszym Mamom za ich trud i serce, za wszystkie te rzeczy, które w magiczny sposób
          codziennie „same się robią”: ugotowane posiłki, uprane ubrania, posprzątane domy. Przy
          tej wyjątkowej okazji staramy się robić wszystko, by na ich twarzach zagościł uśmiech, a
          zniknął z nich wyraz strapienia i zmęczenia.
          Poprzednie lata, w związku z pandemią, nie pozwalały na klasowe przedsięwzięcia – teraz
          nareszcie było to możliwe.

•  LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE
        • LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

• 24.10.2022 22:22
        • W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do programu Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Wsparcie będzie przekazane w całości z góry - bez konieczności wniesienia wkładu własnego.