• Spotkanie z przedstawicielami Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Krakowa

25.11.2019 01:12
      W czwartek 21 listopada odbylo się spotkanie z przedstawicielami Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Krakowa.
      Celem naszego spotkania było zachęcenie uczniów  do włączenia się w akcje wolontaryjne organizowane w szkole. W tym roku chcemy wesprzeć działania Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego przystępując do programu PalabekGo. Ofiarując swój czas i umiejętności możemy pomóc dzieciom z Afryki, które na co dzień borykają się z problemem głodu i ubóstwa. Zawsze pamoętajmy też o najbardziej potrzebujących w naszym środowisku lokalnym niosąc im swoją wolontaryjną pomoc.

Nakrętki dla Asi Podczerwińskiej

09.10.2019 15:21

Witajcie!

W dniu 4.10.2019r. zakończyliśmy akcję zbierania nakrętek dla Asi Podczerwińskiej. Mieliśmy mało czasu, jednak udało nam się ich zgromadzić sporo. Zostaną one przerobione na surowiec wtórny. Uzyskane w ten sposób pieniądze pomogą w pokryciu kosztów operacji w specjalistycznej  u klinice European Paley Institute u doktora Paleya.

W tym samym dniu zawieźliśmy nakrętki pod Ratusz w Nowym Targu i przekazaliśmy je organizatorom zbiórki.

Bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej za przyłączenie się do naszej akcji.

Dziękujemy również nauczycielom, którzy zorganizowali transport do Nowego Targu

Jadwiga Dzierzęga